Магически мачове и много драма оформиха полуфиналните двойки в Шампионската лига

Насладихме се на мини футбол от най-високо ниво в четвъртфиналната фаза на състезанието тази вечер.

Досегашният шампион Тера Трак отстъпи с 2:6 на Малки страсти в истинско зрелище на атакуващия футбол.

Шампионът на EMF Първа лига Villa Mark пък срази с 2:0 Фреш Фрут Стара Загора в друга среща от 1/4-финалите.

В по-късните мачове Николай Иванов донесе победата на Райкомерс над Епъл Джулюница с 3:2 след гол в последната минута.

КЦМ 2000 Груп пък показа огромния си опит с успех с 1:0 над много силно играещия тим на Балерини Варна.

Така утре в 10:00 часа FC Villa Mark излиза срещу КЦМ 2000 Груп в първия полуфинал, докато във втория Райкомерс играе с Малки Страсти.

📺Всички мачове от Шампионска лига ще можете да гледате на Sportbg.bg с коментар на живо