Втори кръг на БАМФ Summer Cup завърши с много равностойни мачове

Нямаме време за почивка, защото летните емоции ни завладяха със старта на БАМФ Summer Cup 2024. Четири срещи се излъчиха директно по Sportbg.bg с коментар и HD качество.

В Midweek лигата между Avtogumi.bg и Паркет Пойнт се превърна в истинско зрелище, като Паркет Пойнт успя да триумфира с резултат 4:2, спечелвайки титлата и детронирайки шампионите от последните две години.

ММ ГРУП - Войводите: 4-5

В истински трилър, Войводите надделяха над ММ ГРУП с резултат 5-4. И двата отбора показаха отлични умения в атака, но Войводите успяха да се наложат в края.

Valtech - Зенит Церово: 1-1 (0-2 при дузпите)

След равенство 1-1 в редовното време, Valtech и Зенит Церово се срещнаха на дузпи, където Зенит Церово излязоха победители с 2-0.

В събитието на IT лигата, отборът Mbition триумфира с резултат 5:2 срещу Cloudruid, осигурявайки си място на върха.

Пичагите - Спарта: 1-2

В оспорван мач Спарта успя да излезе победител с резултат 2-1 срещу Пичагите, демонстрирайки силна защита и бързи контраатаки.

EGT II - Cashe Laser: 4-3

EGT II успяха да победят Cashe Laser с 4-3 в много равностоен мач, където решаващият гол падна в последните минути.

FC Drink Team - Гражданите: 11-8

В невероятно резултатен мач, FC Drink Team постигнаха победа над Гражданите с 11-8. И двата отбора показаха изключителна офанзивна игра, но Drink Team успяха да отбележат повече голове.

БФК МИКИ МАУС - Селесао София: 4-8

Селесао София показаха силна игра и доминираха срещу БФК МИКИ МАУС, завършвайки с резултат 8-4 в тяхна полза.

Фк Щуките - LabCorp: 2-2

Фк Щуките и LabCorp завършиха мача с равенство 2-2 в един много балансиран и динамичен мач.

Записи от срещите можете да гледате в секция ПОВТОРЕНИЯ.

Следващите срещи можете да гледате на жияо на 9-ти и 10-ти юли от 19.00 часа.